Witamy na naszej stronie - zaloguj się lub stwórz swoje konto

Infolinia: 52 379 78 67

Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł. netto

Szczypce uniwersalne nieiskrzące Be-Cu

Obniżka! Szczypce uniwersalne nieiskrzące Be-Cu
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

* Pola wymagane

Szczypce uniwersalne nieiskrzące Be-Cu

KENNEDY

655,50 zł netto

690,00 zł

806,27 zł brutto

Opis produktu

Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażając e eksplozją.

Szczypce kombinerki uniwersalne wykonane są z miedzi i berylu (Be-Cu).

Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.

Klasyfikacja stref w przypadku gazów, oparów i mgieł jest następująca:

Strefa 0 - Be-Cu - przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa zawierająca mieszaninę powietrza, substancji palnych w postaci gazu, oparów i mgieł występuje często, stale lub przez długi czas.

Strefa 1 - Be-Cu/Al-Br - przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa zawierająca mieszaninę powietrza, substancji palnych w postaci gazu, oparów i mgieł może wystąpić czasami podczas normalnego działania.

Strefa 2 - Be-Cu/Al-Br - przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa zawierająca mieszaninę powietrza, substancji palnych w postaci gazu, oparów i mgieł może wystąpić sporadycznie w normalnych warunkach.

Klasyfikacja stref w przypadku pyłów jest następująca:

Strefa 20 - Be-Cu - przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa w postaci obłoku palnego pyłu w powietrzu występuje często, stale lub przez długi czas.

Strefa 21 - Be-Cu/Al-Br - przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa w postaci obłoku palnego pyłu w powietrzu występuje czasami podczas normalnego działania.

Strefa 22 - Be-Cu/Al-Br - przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa w postaci obłoku palnego pyłu w powietrzu występuje sporadycznie w normalnych warunkach.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Do góry

Newsletter