Witamy na naszej stronie - zaloguj się lub stwórz swoje konto

Infolinia: 52 379 78 67

Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł. netto

agregaty prądotwórcze

Zapytaj o ofertę na artykuły

Dodanie Twojego pierwszego ulubionego artykułu.

agregaty prądotwórcze 

Choć agregaty prądotwórcze kojarzą się w większości przypadków z wykorzystywaniem ich w warunkach polowych, to coraz częściej mają też zastosowanie w domu czy też na placach budowy. Są to bowiem urządzenia niezwykle użyteczne. Dzięki nim chwilowy brak energii elektrycznej nie stanowi żadnej przeszkody. Z tego względu generator prąd może okazać się nieocenionym rozwiązaniem praktycznie w każdej sytuacji.

Agregaty prądotwórcze - zalety

Tego typu urządzenia są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do sieci elektrycznej lub w sytuacjach, gdy następuje przerwa w dostarczaniu elektryczności. W szczególności w przypadku wystąpienia drugich z wymienionych okoliczności zastosowanie generatorów jest niezastąpione. Zaprzestanie działania urządzeń chłodzących czy też sprzętów przeznaczonych do wykrywania zagrożenia może okazać się bowiem niezwykle kosztowne, a także niebezpieczne dla życia i zdrowia. Ponadto agregaty prądotwórcze są przydatne w warunkach polowych czy też podczas imprez plenerowych do zasilania różnego rodzaju urządzeń. Mogą zostać użyte w domkach letniskowych, na działkach czy też do zasilania sprzętu audio lub oświetlenia w trakcie koncertów.

Inwertorowe agregaty prądotwórcze - lżejsze i wydajniejsze od tradycyjnych modeli

W naszym asortymencie przygotowaliśmy zarówno tradycyjne generatory, jak i inwertorowe agregaty prądotwórcze. Drugi z wymienionych rodzajów urządzeń różni się od klasycznych modeli głównie konstrukcją (m.in. obecność falownika), a także wagą (są lżejsze) oraz zakresem działania. Dzięki temu sprzęt ten zapewnia bardzo dobrą wydajność przy niskim stopniu generowania hałasu, co przekłada się na cichą pracę. Ponadto ze względu na mniejsze gabaryty nic nie stoi na przeszkodzie, by móc przewozić go i korzystać z niego w dowolnym miejscu. Inwertorowe agregaty prądotwórcze sprawdzą się doskonale m.in. na placach budowy, w kamperach i przyczepach kempingowych czy też w warsztatach. Są to bowiem potężne urządzenia o dużej mocy przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. W ofercie znalazły się inwertorowe generatory marki Unicraft.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Do góry

Newsletter