Witamy na naszej stronie - zaloguj się lub stwórz swoje konto

Infolinia: 52 379 78 67

Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł. netto

gwintowniki

Zapytaj o ofertę na artykuły

Dodanie Twojego pierwszego ulubionego artykułu.

gwintowniki 

Do zautomatyzowanego wykonywania nacięć w powierzchni stalowej, aluminiowej oraz innych materiałach trudnoobrabialnych, przygotowaliśmy gwintowniki maszynowe. Narzędzia te mają specjalnie wyprofilowaną końcówkę skrawającą o kształcie wydłużonego stożka. Można nimi wykonywać nacięcia w jednym przebiegu. Produkty te są wykonane nowoczesnymi technologiami i umożliwiają przeprowadzanie precyzyjnej obróbki maszynowej. Ich odporność na utlenianie skutkuje długim czasem żywotności, bez pojawiania się korozji, i efektywnym eksploatowaniem.

Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa gwintowniki ręczne i drobnozwojowe. Te narzędzia umożliwiaj dwustopniowe lub trzystopniowe nacinanie, w uprzednio przygotowanych otworach w powierzchni, bez używania maszyny. Są wygodne i poręczne w użyciu, gdyż łatwo je ustawić pod odpowiednim kątem wobec otworu. Zestawy obejmują 2 lub 3 sztuki produktu, zawierające zdzierak i wykańczak lub zdzierak, pośredni oraz wykańczak.

Nasze narzędzia umożliwiają wykonywanie śrubowych nacięć metrycznych i calowych, zarówno prawozwojnych, jak i lewozwojnych.

Bogatą ofertę narzędzi uzupełniliśmy o dodatkowe, potrzebne artykuły. Dzięki temu mogą Państwo od razu kupić wszystkie niezbędne produkty, a w tym narzynki, pokrętła do gwintowników ręcznych i narzynek oraz preparaty do wykonywania nacięć.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Do góry

Newsletter