Witamy na naszej stronie - zaloguj się lub stwórz swoje konto

Infolinia: 52 379 78 67

Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł. netto

gwintowniki maszynowe

Zapytaj o ofertę na artykuły

Dodanie Twojego pierwszego ulubionego artykułu.

gwintowniki maszynowe 

Wysokowydajne gwintowniki maszynowe ze względu na swoją wysoką wytrzymałość oraz trwałość wykorzystywane są przede wszystkim do produkcji seryjnej. W odróżnieniu od gwintowników ręcznych operacja gwintowania odbywa się w jednym przejściu. Gwintowniki maszynowe możemy stosować na nowoczesnych obrabiarkach CNC, konwencjonalnych oraz specjalnych maszynach, które łączą ze sobą gwintowanie maszynowe i ręczne czyli gwinciarkach elektrycznych lub pneumatycznych.

Zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów obróbki metali przygotowaliśmy szeroką ofertę czołowych producentów, która powinna zainteresować każdego.

W tej kategorii zawarliśmy gwintowniki maszynowe wysokowydajne przeznaczone do pracy w otworach przelotowych, jak i nieprzelotowych. Za pomocą prezentowanych narzędzi skrawających można obrabiać m.in. stal, aluminium, żeliwo, stal nierdzewną czy też materiały trudnoobrabialne i hartowane. W zależności od nacinanego gwintu możemy wyróżnić różne rodzaje gwintowników np. metryczne, trapezowe, a także calowe. Narzędzia skrawające, które można znaleźć w naszym asortymencie, zostały stworzone z wysokogatunkowej stali szybkotnącej HSS, stali szybkotnącej z dodatkiem kobaltu HSSE, stali szybkotnącej proszkowej HSSE-PM oraz węglika spiekanego, co jest gwarantem zachowania najwyższej jakości standardów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Do góry

Newsletter