Witamy na naszej stronie - zaloguj się lub stwórz swoje konto

Infolinia: 52 379 78 67

Darmowa dostawa dla zamówień od 500 zł. netto

wiertła

Zapytaj o ofertę na artykuły

Dodanie Twojego pierwszego ulubionego artykułu.

wiertła 

Efektywność pracy oraz stan obróbki zależą od wykorzystania nowoczesnych narzędzi o wysokiej jakości, odpowiednio dobranych do rodzaju wykonywanej czynności.

Do tworzenia otworów podczas skrawania w twardych i wytrzymałych materiałach, przygotowaliśmy wiertła pełnowęglikowe. Wykonane są z najwyższej jakości węglika spiekanego, uzyskanego metodą metalurgii proszkowej z węglików różnych metali. Ta technologia umożliwia wykorzystywanie narzędzi do skrawania w stali nierdzewnej, żeliwie, materiałach hartowanych i wielu innych.

Kształty naszych produktów, zaprojektowane w myśl innowacyjnych technologii, oraz nowoczesna powłoka, pozwalają na płynne i łatwe wnikanie w obrabiany materiał, a także na wykonywanie otworów o gładkich brzegach. Dzięki temu praca jest wydajna i połączona z wysoką jakością obróbki.

Jakie wiertło pod gwint?

Przy wybieraniu odpowiedniego wiertła, pod wykonanie śrubowego nacięcia na powierzchni, należy pamiętać o tym, by jego średnica była mniejsza niż gwint. Inną grubość należy dobrać wykonując śrubowe nacięcie metryczne zwykłe, a inną w przypadku nacięcia calowego lub drobnozwojowego. Odpowiedna średnica otworu i dobrze wykonane nacięcia sprawiają, że gwinty mogą być precyzyjnie dopasowane.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Do góry

Newsletter